Medtronic w Polsce

Do 2001 r. Medtronic był reprezentowany w Polsce przez oddział Medtronic B.V. w Warszawie oraz Physio Control Poland Sp. z o.o.

We wrześniu 2001 r. z połączenia obu firm oraz przyłączenia dystrybutora implantów kręgosłupowych powstała firma Medtronic Poland Sp z o.o. oferująca produkty jednego producenta - firmy Medtronic. Rok później dołączył do nas dystrybutor pomp insulinowych - MiniMed.

W firmie Medtronic Poland Sp z o.o. pracuje obecnie ponad 240 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Medtronic Poland Sp. z o.o. swoją siedzibę posiada w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101.

Medtronic Poland Sp. z o.o. raz na dwa lata startuje w konkursie GPTW. W roku 2012 zajęliśmy czołowe miejsce wśród firm o liczbie zatrudnienia nieprzekraczającej 500 pracowników. Podkreśla to charakter naszej kultury, w której „ufamy ludziom, dla których pracujemy i jesteśmy dumni z tego, co robimy.„ Pracownicy Medtronic Poland realizują misję firmy każdego dnia. Jednym z jej elementów jest aktywne uczestnictwo w życiu społecznym. Nasze programy charytatywne cechuje bezpośredni związek z człowiekiem oraz wspólny wkład w wysiłek firmy i wysiłek osobisty pracowników. Pomysły najczęściej rodzą się z oddolnych inicjatyw pracowników.

Medtronic Poland Sp. z o.o. posiada również drużynę biegową, która aktywnie bierze udział we wszystkich biegowych imprezach sportowych.

Adres siedziby:
Medtronic Poland Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 101
04-041 Warszawa
NIP 952 10 00 289

tel. 22 465 69 00
fax. 22 465 69 17

Section Navigation

Dodatkowe informacje

Poland